Traktor a kombajn s vlečkami kov/plast set 19,5 cm
Kód produktu: W057682
Slevová skupina: A
- Novinka
Traktor a kombajn s vlečkami kov/plast set. Rozměry 19,5x5x5 cm. Volná kola. Sada obsahuje traktor, kombajn a 2 vlečky.
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor a kombajn s vlečkami kov/plast set. Rozměry 19,5x5x5 cm. Volná kola. Sada obsahuje traktor, kombajn a 2 vlečky.Parametry produktu
| Kód produktu | W057682 |
| Ean produktu | 8590331048724 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 13.7 cm |
| Šířka výrobku: | 5.3 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 85.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 89.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18913 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

