Vajíčka plastové na vybarvení 5x8cm, 2 ks + fixy
Kód produktu: W046279
Slevová skupina: A
Vajíčka plastové na vybarvení o velikosti 5x8 cm 2 ks. Součástí balení 4 ks fixy.
Podobné produkty
Popis produktu
Vajíčka plastové na vybarvení o velikosti 5x8 cm 2 ks. Součástí balení 4 ks fixy.Parametry produktu
| Kód produktu | W046279 |
| Ean produktu | 8590331001859 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

