Produkt byl přidán do oblíbených
Kosmická dráha velká 85x75x32 cm
Kód produktu: W029199
Slevová skupina: A
Kosmická dráha velká. Rozměry 85x75x32 cm. Součástí auto, kosmonaut, funkční projektor. Světelné efekty. 2xAAA baterie do auta nejsou součástí, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kosmická dráha velká. Rozměry 85x75x32 cm. Součástí auto, kosmonaut, funkční projektor. Světelné efekty. 2xAAA baterie do auta nejsou součástí, 3xAG13 do projektoru součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na projektoru. Obrázkový návod na sestavení na obalu. Dráhu lze sestavit do různých tvarů dle obrázků na obalu.Parametry produktu
| Kód produktu | W029199 |
| Ean produktu | 8590331965571 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA auto (není součástí), 3xAG13 projektor (součástí) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.3 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 91.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 92.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.28465 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 9 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

