Vlaková dráha v kufříku 69 dílků 67x36,5x36,5 cm
Kód produktu: W038653
Slevová skupina: A
Vlaková dráha v kufříku 69 dílků. Rozměry 67x36,5x36,5 cm. 2xAAA baterie do mašinky nejsou součástí. Komínek mašinky slouží jako tlačítko ON/OFF. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vlaková dráha v kufříku 69 dílků. Rozměry 67x36,5x36,5 cm. 2xAAA baterie do mašinky nejsou součástí. Komínek mašinky slouží jako tlačítko ON/OFF. Obsah - dráha, mašinka, 1 budova, zastávka, závora, značky, stromy, světla. Obrázkový návod na sestavení na vnitřní straně obalové karty.Parametry produktu
| Kód produktu | W038653 |
| Ean produktu | 8590331990504 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA do mašinky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11066 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

