Vodní pistole chobotnice 50 cm
Kód produktu: W005032
Slevová skupina: A
- Novinka
Originální vodní pistole s chobotnicí ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Naber vodu a vyčkej na okamžik, kdy překvapíš své kamarády! Velikost: 50 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Originální vodní pistole s chobotnicí ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Naber vodu a vyčkej na okamžik, kdy překvapíš své kamarády! Velikost: 50 cmParametry produktu
| Kód produktu | W005032 |
| Ean produktu | 8590331907793 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 32.0 cm |
| Šířka balení: | 22.0 cm |
| Výška balení: | 50.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.07425 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

