Vodní pistole 20 cm
Kód produktu: W005029
Slevová skupina: A
Buď připraven a měj po ruce svou vodní pistoli! Jen tak můžeš nepřítele překvapit jako první! Nebezpečí číhá všude! Napumpuj vodu a střílej! ...
Podobné produkty
Popis produktu
Buď připraven a měj po ruce svou vodní pistoli! Jen tak můžeš nepřítele překvapit jako první! Nebezpečí číhá všude! Napumpuj vodu a střílej! Barevná vodní pistole ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Vybrat si můžeš ze dvou tvarů - hranatou nebo zaoblenou pistoli v různých barvách! Velikost: 20 cmParametry produktu
| Kód produktu | W005029 |
| Ean produktu | 8590331907762 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 40.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 13.5 cm |
| Délka kartonu: | 83.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.18717 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

