Kufřík výtvarných potřeb 67 ks - moře
Kód produktu: W881501
Slevová skupina: A
Kufřík obsahuje: 12 fixů, pastelek, voskovek a olejových pastelů, vodovky (12 odstínů), obyčejnou tužku, malířskou paletu, štětec, gumu, ořezávátko, pravítko, lepidlo na papír
Podobné produkty
Popis produktu
Kufřík obsahuje: 12 fixů, pastelek, voskovek a olejových pastelů, vodovky (12 odstínů), obyčejnou tužku, malířskou paletu, štětec, gumu, ořezávátko, pravítko, lepidlo na papírParametry produktu
| Kód produktu | W881501 |
| Ean produktu | 8590331216680 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.5 cm |
| Výška kartonu: | 40.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.06055 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96099010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

