WHOT Sonic Karetní hra
Kód produktu: W041213
Slevová skupina: D
- Novinka
WHOT Sonic. Karetní hra ve stylu UNO. Odhazujte karty se stejným číslem nebo symbolem. Obsah balení - 53 ks kartiček, návod.
Podobné produkty
Popis produktu
WHOT Sonic. Karetní hra ve stylu UNO. Odhazujte karty se stejným číslem nebo symbolem. Obsah balení - 53 ks kartiček, návod.Parametry produktu
| Kód produktu | W041213 |
| Ean produktu | 5053410006686 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 26.0 cm |
| Šířka kartonu: | 11.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00443 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95044000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

