Xylofón krtek 33,5 x 14 cm
Kód produktu: W015341
Slevová skupina: B
S barevným xylofonem si dítka užijí spoustu zábavy. Hra na xylofon rozvíjí u dětí smyslové vnímání a jemnou motoriku. Velikost: 33 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
S barevným xylofonem si dítka užijí spoustu zábavy. Hra na xylofon rozvíjí u dětí smyslové vnímání a jemnou motoriku. Velikost: 33 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W015341 |
| Ean produktu | 8590331936250 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 41.2 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.5 cm |
| Šířka kartonu: | 43.5 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15008 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

