Hudební nástroje sada 27cm
Kód produktu: W038901
Slevová skupina: A
- Výprodej
Hudební nástroje sada. Obsahuje buben, rumba koule, kastaněty, tamburínu, paličky na bubnování. Velikost bubnu 27cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Hudební nástroje sada. Obsahuje buben, rumba koule, kastaněty, tamburínu, paličky na bubnování. Velikost bubnu 27cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W038901 |
| Ean produktu | 8590331991587 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.3 cm |
| Výška výrobku: | 28.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.5 cm |
| Šířka kartonu: | 35.5 cm |
| Výška kartonu: | 29.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06022 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

