Produkt byl přidán do oblíbených
Zahradní nábytek set Krtek
Kód produktu: W170401
Slevová skupina: B
- Novinka
Souprava nábytku s motivem Krtečka zpestří dětem jejich dovádění na zahradě! Skvělou zahradní soupravu děti opravdu báječně využijí po celé letní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Souprava nábytku s motivem Krtečka zpestří dětem jejich dovádění na zahradě! Skvělou zahradní soupravu děti opravdu báječně využijí po celé letní období, u stolečku mohou děti spořádat svou svačinku, připravit hostinu pro své kamarády, a to pro ty opParametry produktu
| Kód produktu | W170401 |
| Ean produktu | 8590331704019 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 6,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 6.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 51.0 cm |
| Výška výrobku: | 73.0 cm |
| Délka balení: | 12.0 cm |
| Šířka balení: | 79.0 cm |
| Výška balení: | 52.0 cm |
| Délka kartonu: | 81.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19748 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 94017900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

