Zvířátko v autíčku 9 cm
Kód produktu: W037572
Slevová skupina: A
Zvířátko v autíčku. Velikost 9 cm. Natahovací, pohyb zatlačením zvířátka dolů. 12 ks display box. 4 varianty - červená, modrá, bílá, žlutá.
Podobné produkty
Popis produktu
Zvířátko v autíčku. Velikost 9 cm. Natahovací, pohyb zatlačením zvířátka dolů. 12 ks display box. 4 varianty - červená, modrá, bílá, žlutá.Parametry produktu
| Kód produktu | W037572 |
| Ean produktu | 8590331981786 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.3 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.2 cm |
| Délka balení: | 33.5 cm |
| Šířka balení: | 29.0 cm |
| Výška balení: | 8.5 cm |
| Délka kartonu: | 60.5 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 92.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.21151 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

