Zvýrazňovač mix barev
Kód produktu: W009604
Slevová skupina: A
Zvýrazňovač - zkosený - růžový, žlutý, oranžový - 48 ks display
Podobné produkty
Popis produktu
Zvýrazňovač - zkosený - růžový, žlutý, oranžový - 48 ks displayParametry produktu
| Kód produktu | W009604 |
| Ean produktu | 8590331922284 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 1.2 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 25.5 cm |
| Šířka balení: | 15.0 cm |
| Výška balení: | 17.1 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 59.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 48 ks |
| Kusů v displayi: | 48 ks |
| Objem kartonu: | 0.06258 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96082000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 1152 |
| Země původu: | CN |

