3D brýle moře 13,5x8x9,6 cm
Kód produktu: W057426
Slevová skupina: A
- Novinka
3D brýle moře. Rozměry 13,5x8x9,6 cm. Obsahuje 14 3D obrázků. Přepínání páčkou na straně.
Podobné produkty
Popis produktu
3D brýle moře. Rozměry 13,5x8x9,6 cm. Obsahuje 14 3D obrázků. Přepínání páčkou na straně.Parametry produktu
| Kód produktu | W057426 |
| Ean produktu | 8590331047246 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 63.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20828 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

