55648 Set potápěčský Reef Rider
Kód produktu: W155648
Slevová skupina: A
Užij si letní radovánky u vody se vším všudy. Staň se hledačem pokladů, které jsou ukryty pod vodní hladinou. Pomůžou ti k tomu potápěčské brýle a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Užij si letní radovánky u vody se vším všudy. Staň se hledačem pokladů, které jsou ukryty pod vodní hladinou. Pomůžou ti k tomu potápěčské brýle a šnorchl s klapkou. Budeš vypadat jako opravdový potápěč. maska vyrobena s hypoalergeního termoplastu šnorchl s klapkou proti vniknutí vody brýle mají bezpečná polykarbonátová skla a rámeček z měkké gumy, což zajišťuje pohodlné a přesné sednutí na obličeji ochrana proti ultrafialovému záření a proti zamlžování šnorchl má komfortní středně velký náustek Doporučený věk: od 14 let Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Parametry produktu
| Kód produktu | W155648 |
| Ean produktu | 6941057413198 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Vhodné pro: | Teenagera |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 49.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.4 cm |
| Výška kartonu: | 58.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07137 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

