Produkt byl přidán do oblíbených
57183NP Hrací centrum Basketbal
Kód produktu: W004335
Slevová skupina: A
Nafukovací hrací centrum s basketbalovým košem a míčem se postará o zábavu i osvěžení v horkých letních dnech! Bazén má dvě vzduchové komory s ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Nafukovací hrací centrum s basketbalovým košem a míčem se postará o zábavu i osvěžení v horkých letních dnech! Bazén má dvě vzduchové komory s dvojitým ventilem pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí. vyrobeno z odolného vinylu o síle 0,33 mm součástí opravná sada Objem: 682 l při výšce hladiny 32 cm Rozměry: 257 x 188 x 130 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W004335 |
| Ean produktu | 6941057417233 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 5,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 5.6 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.2 cm |
| Výška kartonu: | 41.9 cm |
| Objem kartonu: | 0.05553 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

