Produkt byl přidán do oblíbených
57190NP Rodinný bazén
Kód produktu: W157190
Slevová skupina: A
- Novinka
Pohodlný nafukovací bazén INTEX s vestavěným sedátkem a opěradlem poslouží k příjemnému ovlažení v horkých letních dnech! Užijte si vodní radovánky ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Pohodlný nafukovací bazén INTEX s vestavěným sedátkem a opěradlem poslouží k příjemnému ovlažení v horkých letních dnech! Užijte si vodní radovánky společně s vašimi dětmi v rodinném bazénu! vyrobeno z kvalitního vinylu (0,33 mm) 2 držáky na lahve 2 vzduchové komory 2 kombinované ventily vypouštěcí ventil součástí opravná sada Objem: 590 l při výšce hladiny 30 cm Rozměry: 229 x 218 x 79 cmParametry produktu
| Kód produktu | W157190 |
| Ean produktu | 6941057451909 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 6,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 6.3 kg |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.9 cm |
| Výška kartonu: | 42.4 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06357 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

