57470NP Bazén se sluneční stříškou 157 x 157 x 122 cm
Kód produktu: W157470
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Dětský bazén se střechou, velikost: 157 x 157 x 122 cm, objem: 295 l, výška hladiny: 22 cm, odnímatelná nafukovací stříška, vinyl 0,25 mm, vypouštěcí ventil, opravná sadaParametry produktu
| Kód produktu | W157470 |
| Ean produktu | 6941057402567 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.7 kg |
| Délka kartonu: | 36.6 cm |
| Šířka kartonu: | 31.9 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03678 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

