58671EU Vesta deluxe 3-6 let
Kód produktu: W158671
Slevová skupina: A
Nafukovací vesta na vodu - Pro bezpečnost nejmenších Dětská nafukovací plavací vesta INTEX Deluxe pro bezpečnost dětí s pohodlným límcem a dvěma ...
Podobné produkty
Ke stažení (2)
Popis produktu
Nafukovací vesta na vodu - Pro bezpečnost nejmenších Dětská nafukovací plavací vesta INTEX Deluxe pro bezpečnost dětí s pohodlným límcem a dvěma nastavitelnými přezkami v červené barvě. Tříkomorový systém. Zpětný ventilek. Odolný vinyl. RozměrParametry produktu
| Kód produktu | W158671 |
| Ean produktu | 6941057408767 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 13.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.5 cm |
| Šířka kartonu: | 26.5 cm |
| Výška kartonu: | 25.8 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02359 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

