59260NP Nafukovací kruh transparent 76cm
Kód produktu: W159260
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Kruh transparent 76 cm, max. nosnost 40 kg, assort 3 barvy: růžová, modrá, žlutá, vnitřní průměr 22 cmParametry produktu
| Kód produktu | W159260 |
| Ean produktu | 6941057452609 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 96m |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 18.5 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01221 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

