A4 - Basic English II
Kód produktu: W53451
Slevová skupina: C
"Soubor naučných tabulí Basic English je určen především pro začátečníky na zvládnutí hodin angličtiny hravým způsobem, ale i na zopakování učiva a ...
Podobné produkty
Popis produktu
"Soubor naučných tabulí Basic English je určen především pro začátečníky na zvládnutí hodin angličtiny hravým způsobem, ale i na zopakování učiva a jeho procvičování. Doplňuje a ilustruje výklad učitele, přičemž usnadňuje zvládnutí učiva. II. díl rozšiřuje slovní zásobu o přibližně 100 nových slovíček. Také přibírá i nové gramatické prvky, a to základní pravidla užívání členů, pravidelné a nepravidelné množné číslo, stupňování, vazbu ""there is / are / arent"", předložky místa a směru. Větné příParametry produktu
| Kód produktu | W53451 |
| Ean produktu | 8590331344000 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 29.6 cm |
| Délka kartonu: | 21.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.1 cm |
| Výška kartonu: | 29.6 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49030000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |

