A4 - Basic English IV
Kód produktu: W015116
Slevová skupina: C
Soubor naučných tabulí Basic English je určen především pro začátečníky na zvládnutí hodin angličtiny hravým způsobem, ale i na zopakování učiva a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Soubor naučných tabulí Basic English je určen především pro začátečníky na zvládnutí hodin angličtiny hravým způsobem, ale i na zopakování učiva a jeho procvičování. Doplňuje a ilustruje výklad učitele, přičemž usnadňuje zvládnutí učiva. IV. díl přibírá učivo o minulý čas prostý, minulý čas průběhový, vzájemné porovnávání a vysvětlení použití probíraných časů. Obsah je zaměřen i na učivo z tvarosloví, a to na tázací zájmena a tvorbu otázek ("Wh" questions), příslovce množství a příslovce frekvence. Učivo je vhodně doplněno o větné příklady, krátké úlohy na procvičování a samozřejmě o zábavné ilustrace.Parametry produktu
| Kód produktu | W015116 |
| Ean produktu | 8590331344024 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 29.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.1 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |

