Počítání na číselné ose - A5
Kód produktu: W017209
Slevová skupina: C
Naučná tabulka POČÍTÁNÍ NA ČÍSELNÉ OSE je dalším příspěvkem k modernizaci výuky matematiky na základních školách. Jednoduchá a přehledná tabulka ...
Podobné produkty
Popis produktu
Naučná tabulka POČÍTÁNÍ NA ČÍSELNÉ OSE je dalším příspěvkem k modernizaci výuky matematiky na základních školách. Jednoduchá a přehledná tabulka napomáhá k snadnějšímu osvojení sčítání a odčítání. A5 laminoParametry produktu
| Kód produktu | W017209 |
| Ean produktu | 8590331343218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 21.0 cm |
| Šířka kartonu: | 15.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.1 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 49030000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

