A4 - Basic English III
Kód produktu: W015115
Slevová skupina: C
Didaktická pomůcka navazuje na I. a II. díl, rozvíjí dále jejich obsah a zvyšuje náročnost probíraného učiva z tvarosloví o sloveso to be, přítomný ...
Podobné produkty
Popis produktu
Didaktická pomůcka navazuje na I. a II. díl, rozvíjí dále jejich obsah a zvyšuje náročnost probíraného učiva z tvarosloví o sloveso to be, přítomný čas prostý, přítomný čas průběhový, otázku a zápor. V závěru je zpracováno vzájemné porovnání a vhodnost použití probíraných přítomných časů. Zadní strana je věnována rozšiřování slovní zásoby z konverzačního tematického okruhu "Doing things". Lehkou formou, pomocí humorných ilustrací, napomáhá rozvíjet řečové dovednosti o přibližně 100 nových slovíček - sloves. Témata jako činnosti ve škole, v parku, domácí práce a odpočinek jsou vhodná i k využití v kombinaci s přední stranou k procvičování probíraných přítomných časů formou tvoření vět a otázek.Parametry produktu
| Kód produktu | W015115 |
| Ean produktu | 8590331344017 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 29.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.1 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |

