Auto Hankook RC na dálkové ovládání 19 cm - český obal
Kód produktu: W049875
Slevová skupina: A
Auto Hankook RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Hankook RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně obalu. 2 varianty - zelená, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W049875 |
| Ean produktu | 8590331031658 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 77.0 cm |
| Šířka kartonu: | 52.0 cm |
| Výška kartonu: | 73.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.29229 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

