Formule RC na dálkové ovládání 20,5 cm
Kód produktu: W038246
Slevová skupina: A
Formule RC na dálkové ovládání. Rozměry 20,5x9,5x5,5 cm. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Formule RC na dálkové ovládání. Rozměry 20,5x9,5x5,5 cm. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W038246 |
| Ean produktu | 8590331986507 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 75.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13200 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

