Produkt byl přidán do oblíbených
Odrážedlo hasiči se stříkačkou XL 71x33 cm
Kód produktu: W009943
Slevová skupina: C
Parádní hasičský auťák pro všechny malé uličníky! Odrážedlo s opěrkou pomáhá dětem rozvíjet motorické schopnosti v době, kdy se učí chodit. Auto má ...
Podobné produkty
Popis produktu
Parádní hasičský auťák pro všechny malé uličníky! Odrážedlo s opěrkou pomáhá dětem rozvíjet motorické schopnosti v době, kdy se učí chodit. Auto má volná kola a je vhodné na doma i na zahradu. Doporučený věk: 18 - 36 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W009943 |
| Ean produktu | 5907577256913 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.7 kg |
| Délka výrobku: | 71.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030010 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | PL |

