Auto policie s efekty 18 cm
Kód produktu: W012412
Slevová skupina: A
Sleduj policii v akci! Policejní auto se světelnými a zvukovými efekty se postará o pořádek a bezpečí ve tvém městě. Velikost: 18 cm. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Sleduj policii v akci! Policejní auto se světelnými a zvukovými efekty se postará o pořádek a bezpečí ve tvém městě. Velikost: 18 cm. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W012412 |
| Ean produktu | 8590331928842 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 69.5 cm |
| Šířka kartonu: | 44.5 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17319 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

