Auto Volk RC na dálkové ovládání 19 cm - český obal
Kód produktu: W049874
Slevová skupina: A
Auto Volk RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz a 80dbm. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Volk RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz a 80dbm. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně obalu. 2 varianty - žlutá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W049874 |
| Ean produktu | 8590331031641 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 29.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01810 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

