Auto Popeláři 34cm
Kód produktu: W056362
Slevová skupina: C
Bavte se s naším popelářským autem! Popelářské auto potěší všechny děti, kterým se práce popelářů líbí. Díky našemu autu se alespoň na chvíli mohou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bavte se s naším popelářským autem! Popelářské auto potěší všechny děti, kterým se práce popelářů líbí. Díky našemu autu se alespoň na chvíli mohou stát popelářem. Během jízdy po pokoji mohou sbírat odpadky a vkládat je do auta. Hračka podporuje rozvoj dětské fantazie a představivosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W056362 |
| Ean produktu | 4019359832152 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | UA |

