Auto měkký plast 9 cm
Kód produktu: W022410
Slevová skupina: A
- Výprodej
Auto soft. Velikost 9 cm. Volná kola. 12 ks display box. 6 variant - brouk, trabant, sporťák, mini, autobus, dodávka.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto soft. Velikost 9 cm. Volná kola. 12 ks display box. 6 variant - brouk, trabant, sporťák, mini, autobus, dodávka.Parametry produktu
| Kód produktu | W022410 |
| Ean produktu | 8590331950485 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 29.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.7 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 23.8 cm |
| Šířka balení: | 28.3 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 62.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.18600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 216 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

