54006 Bazén nafukovací obdélníkový 2.62m x 1.75m x 51cm
Kód produktu: W010664
Slevová skupina: A
Užijte si spolu s dětmi vodní radovánky přímo na vaší zahradě! Nafukovací bazén poskytuje dostatek místa pro celou rodinu. Nafukovací bazén je ...
Podobné produkty
Popis produktu
Užijte si spolu s dětmi vodní radovánky přímo na vaší zahradě! Nafukovací bazén poskytuje dostatek místa pro celou rodinu. Nafukovací bazén je vyroben z PVC materiálu o síle 0,27 mm. Montáž zahradního bazénu je zcela jednoduchá. Stačí nafouknout 2 prstence bazénu, a napustit jej vodou. Vypouštění není žádný problém díky praktickému vypouštěcímu ventilu. Vodní kapacita bazénu 262 x 175 x 51 cm je 778 litrů. Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W010664 |
| Ean produktu | 6942138968019 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.4 kg |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 39.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.5 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

