Bloček samolepící, 10x20 pruhů - Prst
Kód produktu: W019968
Slevová skupina: A
10 samolepicích proužků po dvaceti. ve tvaru prstu pravítko
Podobné produkty
Popis produktu
10 samolepicích proužků po dvaceti. ve tvaru prstu pravítkoParametry produktu
| Kód produktu | W019968 |
| Ean produktu | 8590331942725 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 19.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04107 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201090 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 25 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

