Bontempi Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením 12,5x12,5x18 cm
Kód produktu: W061247
Slevová skupina: D
- Novinka
Bontempi Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením. Funkce rádia. Tlačítko pro aktivaci světelných efektů. USB port pro flash disk. Slot ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bontempi Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením. Funkce rádia. Tlačítko pro aktivaci světelných efektů. USB port pro flash disk. Slot pro micro SD kartu (TF). Zásuvka pro externí zdroj hudby (MP3 přehrávač, smartphone atd.) – kabel je součástí balení. USB Type-C zásuvka pro nabíjení integrované lithium baterie (nabíjecí kabel je součástí balení). Rozměry 125 × 125 × 180 mm. Poslech hudby/audio - z USB disku (není součástí balení), z micro SD karty (není součástí balení), ze smartphonu, tabletu, počítače/notebooku atd. (včetně připojovacího kabelu), přes bezdrátové připojení. Kompatibilní se Spotify a Youtube.Parametry produktu
| Kód produktu | W061247 |
| Ean produktu | 047663377346 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Integrovaná lithiová baterie, USB-C nabíjecí kabel součástí balení |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03610 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | IT |

