Čepice vánoční 28 x 38 cm
Kód produktu: W880221
Slevová skupina: A
Čepice vánoční s bambulí 28 x 38 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Čepice vánoční s bambulí 28 x 38 cmParametry produktu
| Kód produktu | W880221 |
| Ean produktu | 8590331320585 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.11220 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 65050090 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

