Razítko samotiskací
Kód produktu: W889268
Slevová skupina: A
Razítko samotiskací - dopravní prostředky 60ks v balení
Podobné produkty
Popis produktu
Razítko samotiskací - dopravní prostředky 60ks v baleníParametry produktu
| Kód produktu | W889268 |
| Ean produktu | 8590331280711 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.9 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.8 cm |
| Šířka výrobku: | 2.8 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 60 ks |
| Kusů v displayi: | 60 ks |
| Objem kartonu: | 0.04713 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

