Notes 14x9 cm, 60 listů - Jednorožec
Kód produktu: W017827
Slevová skupina: A
Notes 60 listů 14x9 cm s jednorožcem.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes 60 listů 14x9 cm s jednorožcem.Parametry produktu
| Kód produktu | W017827 |
| Ean produktu | 8590331939480 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05520 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 180 |
| Země původu: | CN |

