Dárková taška CRAFT XL 44x14x40 cm, pevná
Kód produktu: W018461
Slevová skupina: A
Dárková papírová taška CRAFT o velikosti L 44x14x40 cm. Gramáž papíru 130 g/m2
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková papírová taška CRAFT o velikosti L 44x14x40 cm. Gramáž papíru 130 g/m2Parametry produktu
| Kód produktu | W018461 |
| Ean produktu | 8590331940066 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 44.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 50.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08220 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

