Dárková taška M 32x36x12 cm Dětská - netkaná textílie
Kód produktu: W039346
Slevová skupina: A
Dárková taška M 32x36x12 cm Dětská - netkaná textílie 4 druhy
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková taška M 32x36x12 cm Dětská - netkaná textílie 4 druhyParametry produktu
| Kód produktu | W039346 |
| Ean produktu | 8590331993956 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 42.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.16720 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029298 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 420 |
| Země původu: | CN |

