Dekorace ŠABLONA kolo na sníh 31,2x25,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W042509
Slevová skupina: A
Dekorace ŠABLONA na sníh o velikosti 31,2x25,5 cm VÁNOCE.
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace ŠABLONA na sníh o velikosti 31,2x25,5 cm VÁNOCE.Parametry produktu
| Kód produktu | W042509 |
| Ean produktu | 8590331997794 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 31.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

