Děrovačka 10str.
Kód produktu: W033471
Slevová skupina: A
Děrovačka na 10 listů. Rozměr děrovačky: 10,2x5x4x8 cm Černá barva.
Podobné produkty
Popis produktu
Děrovačka na 10 listů. Rozměr děrovačky: 10,2x5x4x8 cm Černá barva.Parametry produktu
| Kód produktu | W033471 |
| Ean produktu | 8590331973958 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Office |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.2 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03705 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 84729080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

