Děrovačka, 2 druhy
Kód produktu: W814729
Slevová skupina: A
Barevné varianty děrovačky - modrá, růžová
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné varianty děrovačky - modrá, růžováParametry produktu
| Kód produktu | W814729 |
| Ean produktu | 8590331341153 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.5 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 27.4 cm |
| Objem kartonu: | 0.04136 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 84729080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

