Sešívačka, 2 druhy
Kód produktu: W814730
Slevová skupina: A
Oválná sešívačka vhodná do kanceláře, školy i na doma.
Podobné produkty
Popis produktu
Oválná sešívačka vhodná do kanceláře, školy i na doma.Parametry produktu
| Kód produktu | W814730 |
| Ean produktu | 8590331341160 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.5 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.5 cm |
| Šířka kartonu: | 27.1 cm |
| Výška kartonu: | 37.3 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 84729080 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

