Rozešívačka
Kód produktu: W814707
Slevová skupina: A
Rozešívačka je jednoduchý nástroj, který by neměl chybět v žádné kanceláři Díky kancelářské rozešívačce můžete rozdělit svazky dokumentů spojené ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rozešívačka je jednoduchý nástroj, který by neměl chybět v žádné kanceláři Díky kancelářské rozešívačce můžete rozdělit svazky dokumentů spojené sešívačkou. Rozešívačka Wiky je jednoduchá, praktická a můžete s ní odstranit sešívací drátky, aniž byste poškodili dokumenty. Snadné odstraňování sešívacích drátků bez poškození dokumentů. Rozměry: 6 x 4,5 cmParametry produktu
| Kód produktu | W814707 |
| Ean produktu | 8590331328345 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.7 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.04189 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 84729080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

