Dětský houpací kruh 60 cm
Kód produktu: W056503
Slevová skupina: C
Oblíbená hračka, která udrží pozornost dětí na dlouhou dobu a se kterou si užijí nekonečně mnoho zábavy! Produkt je možné používat jak ve vnitřních tak i ve venkovních prostorech.
Podobné produkty
Popis produktu
Oblíbená hračka, která udrží pozornost dětí na dlouhou dobu a se kterou si užijí nekonečně mnoho zábavy! Produkt je možné používat jak ve vnitřních tak i ve venkovních prostorech.Parametry produktu
| Kód produktu | W056503 |
| Ean produktu | 4019359827264 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.6 kg |
| Délka výrobku: | 61.0 cm |
| Šířka výrobku: | 61.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 64.0 cm |
| Šířka kartonu: | 64.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08602 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

