DOLONI Nočník modrý 31x31x38 cm
Kód produktu: W061336
Slevová skupina: D
- Novinka
DOLONI Nočník modrý. Anatomicky tvarovaný nočník je ideální pro dítě v období přechodu z plen na toaletu. Vysoké opěradlo poskytuje oporu zad při ...
Podobné produkty
Popis produktu
DOLONI Nočník modrý. Anatomicky tvarovaný nočník je ideální pro dítě v období přechodu z plen na toaletu. Vysoké opěradlo poskytuje oporu zad při sezení. Odnímatelná vnitřní nádoba usnadňuje čištění po použití. Rozměry 31 × 31 × 38 cm umožňují umístit nočník do koupelny nebo dětského pokoje. Stabilní konstrukce se širokou základnou zajišťuje pevnou a bezpečnou polohu.Parametry produktu
| Kód produktu | W061336 |
| Ean produktu | 634881920777 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 31.7 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 72.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07140 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | UA |

