Doloni Skluzavka 140 cm šedá
Kód produktu: W020272
Slevová skupina: D
- Novinka
Podobné produkty
Popis produktu
výška s držadly 85 cm, výška sedadla 62 cm, šířka skluzné plochy 38 cm, vnitřní 28 cm, nosnost: 25 kg, délka skluzavky: 140 cmParametry produktu
| Kód produktu | W020272 |
| Ean produktu | 6348819181560 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.0 kg |
| Délka výrobku: | 80.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 43.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CN |

