Fat Brain PLIP KIT silikonové spojovací tvary set 45 ks
Kód produktu: W052822
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Fat Brain PLIP KIT silikonové spojovací tvary set. Obsahuje 45 ohebných silikonových tvarů. Vyrobeno z Food grade silikonu. Vytvářejte zajímavé ohebné útvary.Parametry produktu
| Kód produktu | W052822 |
| Ean produktu | 810074275125 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03043 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

