Formule Tornado RC na dálkové ovládání 19,5 cm
Kód produktu: W049876
Slevová skupina: A
Formule Tornado RC na dálkové ovládání. Rozměry 19,5x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 3xAA baterie do formule, 2xAA do ovladače nejsou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Formule Tornado RC na dálkové ovládání. Rozměry 19,5x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 3xAA baterie do formule, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně formule. 2 varianty - červená, šedá.Parametry produktu
| Kód produktu | W049876 |
| Ean produktu | 8590331031665 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do formule, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13125 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

