Gelové pero sada 6 ks
Kód produktu: W003109
Slevová skupina: A
Barevná sada gelových per TOTO vhodná na psaní do školy i doma. Počet kusů: 6
Podobné produkty
Popis produktu
Barevná sada gelových per TOTO vhodná na psaní do školy i doma. Počet kusů: 6Parametry produktu
| Kód produktu | W003109 |
| Ean produktu | 8590331905584 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06160 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081092 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 40 |
| Balení velké: | 320 |
| Země původu: | CN |

